Arka Sokaklar’a muhteşem dönüş

Cuma akşamları Kanal D’de yeni bölümleriyle ekrana Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak 672’inci bölümünden yeni bir fragman paylaşıldı.

Arka Sokaklar’da 16 sezon boyunca Mesut Komiser rolünü üstlenen ve diziye iki sezon önce veda eden Şevket Çoruh’un yer aldığı fragman izleyenleri heyecanlandırdı.

ARKA SOKAKLAR’IN 672. BÖLÜM ÖZETİ

Rıza Baba ve ekibi mit elemanları eşliğinde götürüldükleri yerde farklı deneyimler edinecektir. Ağır yaralı bir şekilde hastaneye getirilen Kurtuluş Baki’yi kurtarmak için Dr. Alpay başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları seferber olur. Eşi Selman’dan ayrılan Nur, hala onun şiddetine uğramaktadır. Şans oyunu satıcısı Zeki Nur’a yardım etmek için kolları sıvar. İpek’in bilgi yarışmasına okul arkadaşı Atlas’la çalışması Haydarberk’i çileden çıkaracaktır. Yıldız’ın kardeşi Sarp kumarda borç batağına saplanmıştır. Sarp bu parayı nerden bulacaktır. Arif Müdür, Rıza Baba’ya MİT’ten gelen özel dosyayı gösterir. Kameralara yansıyan kişinin Mesut olup olmadığını sorar. Rıza Baba gördüğü fotoğraf karşısında şaşkına döner! Peki, fotoğraftaki kişi Mesut mu, değil mi?

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x